Monday, August 15, 2022
Home Tags Policia durres

Tag: policia durres

Durrës/ Vijon operacioni i koduar “Fati i lojërave”: Goditet 1 rast...

Në vijim të operacionit policor është arrestuar në flagrancë 1 shtetas. Sekuestrohen një aparat celular që përdorej për vendosjen e basteve sportive dhe një...

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, shoferi del nga rruga në aksin...

Rreth orës 19:00, në aksin rrugor Sukth-Maminas në rrugë dytësore, shtetasi E. Sh., rreth 25 vjeç, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin...

I dënuar me 24 vite burg në Itali, arrestohet në Durrës...

Është arrestuar me qëllim ekstradimin drejt Italisë, një shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i cili është dënuar me 24 vjet e 2 muaj...

Prodhonin kriptomonedha Bitcoin në Shijak, administratori i firmës prodhuese: Jam...

Enxhi Hasani, administrator i firmës ku u gjet laboratori i prodhimit të kriptomonedhave në Shijak, u shpreh ai ka kontratë të rregullt dhe se...

Nuk kanë të ndalur! Zbulohet një tjetër ‘Bitcoin’ në Shijak, sekuestrohen...

Një laborator ‘Bitcoin’ është zbuluar në kuadër të një operacioni në fshatin Pjesëz të Shijakut në Durrës. Burime bëjnë me dije se janë gjetur 210...

Durrës/ Vihen në prangat e Policisë 5 shtetas, për vepra të...

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë kapën dhe ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim E. V., 38 vjeç, banues në...

Durrës/ Vihen në prangat e Policisë 2 shtetas, për vepra të...

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, arrestuan në flagrancë për veprat penale "Organizmi i lotarive të palejuara" dhe "Vënia në...

Pas sherrit merr armën dhe plagos në këmbë 26-vjeçarin, në kërkim...

Një 26-vjeçar është plagosur me armë zjarri në këmbë pas një sherri. Ngjarja ka ndodhur në orën 23:41, në lagjen nr.18 në Durrës, ku...

Shndërroi lokalin në ambient për lojëra fati, arrestohet pronari në Durrës,...

Teksa puna për parandalimin dhe “goditjen” e paligjshmërisë po vazhdon, policia e Durrësit ka arrestuar një pronar lokali, pasi e kishte përshtatur ambientin për...

Durrës/ Ushtronte aktivitet muzikor pas orarit të përcaktuar, procedohet penalisht pronari,...

U konstatua duke ushtruar aktivitet me muzikë, procedohet penalisht dhe ndëshkohet me masë administrative pronari i subjektit. Shërbimet e Stacionit të Policisë Plazh vijojnë kontrollet...
SiteLock