Friday, December 9, 2022
Home Tags Polia durresit

Tag: polia durresit

Durrës/ Qytetarët denoncojnë autorin, arrestohet 28-vjeçari i cili u kap...

Falë dhe bashkëpunimit me qytetarët, kapet dhe vihet në pranga një 28-vjeçar, për armëmbajtje pa leje. NJOFTIMI I POLICISË: Shërbimet e Komisariatit të Policisë Durrës në...
SiteLock