Saturday, August 20, 2022
Home Tags Pogradec

Tag: pogradec

Prej 2 ditësh ishin në errësirë totale, rikthehet energjia elektrike në...

Pas dy ditësh errësirë totale, është rikthyer energjia në Pogradec. Kanë qenë gjithsej 14 fshatra në njësinë Proptisht dhe Velcan të cilët kanë pasur mungesë...

Grabiti para, veshje dhe ushqime në 3 biznese, bie në pranga...

Një 20-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit pasi akuzohet për vjedhje të kryer në bashkëpunim më shumë se një herë në...

400 euro për person, po transportonin 7 emigrantë të paligjshëm, arrestohen...

4 persona janë arrestuar pasi u kapën duke transportuar 7 emigrantë të paligjshëm kundrejt fitimit. Arrestimi i tyre u bë në dy operacione të...

“Foltorja” në Pogradec, Berisha: Për një Parti Demokratike më të hapur...

Ish-kryeministri Sali Berisha njoftoi se ndalesa e tij e radhës është qyteti i Pogradecit. “Foltorja” e ditës së sotme do të mbahet në orën...

Ngacmoi seksualisht dy të mitura, arrestohet 59-vjeçari në Pogradec

Një 59-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Pogradec, pasi akuzohet për ngacmim seksual. Policia bën me dije se 59-vjeçari...

Misteret e regjimit, ish-shef i Ndërlidhjes: Ju rrëfej sozinë që përdorte...

Inxhinier Luan Pogaçi, ish-shefi i Ndërlidhjes dhe Informacionit i Drejtorisë së Dytë të Ministrisë së Brendshme, numrin e kaluar ka kujtuar bëmat e Hekuran...

Kishte harruar sobën ndezur, përfshihet nga flakët një apartament në Pogradec!...

Një apartament është përfshirë nga zjarri pasdite e sotme në Pogradec, ku për pasojë ka mbetur e asfiksuar e zonja e shtëpisë. Mësohet se...

Pogradeci, Ohri e Struga takim në ‘Ditën e Liqenit’, kryetarët dakord...

"Dita e Liqenit" bëri bashkë në Pogradec tre kryetarët e bashkive të vijës liqenore të Ohrit, në territorin e Shqipërisë dhe të Maqedonisë së...

Po transportonte 2 emigrantë të paligjshëm, arrestohet shoferja në Pogradec (VIDEO)

Kapet një shtetase e cila transportonte 2 emigrantë të paligjshëm në Pogradec. Aksioni sapo është finalizuar nga shqiponjat dhe agjentë të trafikut. Është shoqëruar...

Ambasadorja Kim s’e ndal turin nëpër Shqipëri: Pogradeci plot hijeshi

Ambasadorja Yuri Kim nuk e ka ndaluar turin nëpër Shqipëri. Këtë herë, Kim është bdalur në Pogradec, ku përveç inagurimit të një pikture murale...
SiteLock