Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Poezi greke

Tag: poezi greke

“Takimet Muzikore të Dy Botëve” në Tiranë, një mbrëmje me muzikën...

Një mbrëmje e veçantë ishte ndërthurja e muzikës klasike dhe poezisë greke. Të pranishmit shijuan mbrëmjen e së mërkurës muzikën e luajtur artistët e...
SiteLock