Sunday, November 27, 2022
Home Tags Pndemi

Tag: pndemi

Sezoni turistik/ Heqja e kufizimeve mund të shtojë fluksin e shqiptarëve...

Ky sezon turistik pritet të rimëkëmbë plotësisht sektorin e turizmit, pavarësisht ndikimit nga lufta në Ukrainë dhe rritja e çmimeve. Pritet fluks i pushuesve...
SiteLock