Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Plitike

Tag: plitike

Nikolla, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-deputetes socialiste: Dha...

Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla ka ndarë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-deputetes së PS-së dhe profesoreshës Edlira Haxhiymeri. "Edlira dhe një kontribut...

Korrupsioni në administratë/ Manja paralajmëron: Kemi një super-dosje në bregdet

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka dalë në një konferencë për shtyp. Manja u shpreh se po nis një epokë e re në dejtësi. "Epokë...

Akuzat ndaj Bashës për Kosovën/ Gjekmarkaj: Qesharake, bëhen për qëllime politike

Analisti Agron Gjekmarkaj, i pyetur se çfarë mendon për akuzat ndaj Bashës, në kohën që lideri opozitar ishte hetues në Kosovë, deklaroi se duken...
SiteLock