Thursday, December 1, 2022
Home Tags Plaurent dervishaj

Tag: plaurent dervishaj

U arrestua në Emirate pasi akuzohet për vrasjet e bujshme/ Lirohet...

Lirohet nga burgu në Dubai, Plaurent Dervishaj, ish-anëtar i bandës së Durrësit dhe kunat i Lul Berishës. Dervishaj u arrestua në dhjetor 2020 në...
SiteLock