Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Pika kufitare

Tag: pika kufitare

Sezoni turistik në Shqipëri: Fluks i madh pushuesish në pikën kufitare...

Fillimi i sezonit turistik veror në Shqipëri, këtë vit po jep shenja gjallërimi dhe pritshmëritë që të jetë më i mirë sesa ai i...

Çfarë po ndodh në Kapshticë? Policia Kufitare njofton: Nuk do të...

Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Korçë në një njoftim bën me dije se në pikën kufitare të Kapshticës është plotësuar kuota e 300...

Mjekja në Muriqan: Djali me koronavirus u kontrollua nga 3 punonjëse,...

Mjekja që qëndron në pikën kufitare të Muriqanit, tha se djali i infektuar me koronavirus, P.K 28 vjeç, ka hyrë me makinën e tij...

Masat për koronavirusin/ Hashrova tregon skemën e kontrollit në pikën kufitare

Lorenc Harshova Shef i Njësisë së Inspektimit Shëndetesor Rinas deklaroi gjatë mbledhjes së task-forcës për koronavirusin se në çdo pikë kufitare ka 4 inspektorë në...
SiteLock