Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Pezullim detyre

Tag: pezullim detyre

Finalizohet operacioni “Abuzuesit e detyrës 2”, pezullohen nga detyra 7 policë...

Drejtoria Rajonale e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat( SHÇBA) Durrës, në bashkëpunim dhe nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së...

Mbyllet vettingu 2019/ Pezullohen nga detyra 220 prokurorë e gjyqtarë

Ka përfunduar vettingu i vitit 2019 në sistemin e drejtësisë, ku kaluan në “sitë” prokurorë dhe gjyqtarë. Mësohet se janë pezulluar nga detyra 220 prokurorë...
SiteLock