Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Petrt vasili

Tag: petrt vasili

“Situata po bëhet e rrezikshme”, ish deputeti ngre alarmin për Shqipërinë

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili i bën thirrje Qeverisë të hapet “urgjentisht komunikimi dhe të dëgjohen ekspertët mjekësorë, menaxherë shëndetesorë, pavarësisht simpatisë apo antipatisë...
SiteLock