Thursday, December 1, 2022
Home Tags Petro koci

Tag: petro koci

Kongresi i PS/ Petro Koçi: Të ndajmë partinë nga ‘konflikti i...

Katër ditë përpara se të mbahet Kongresi i PS, deputeti Petro Koçi tha në Report Tv se i ndryshimit të statutit ka për qëllim...

Petro Koçi: Ta heqim PS-në nga duart e ‘maliqëve’ të administratës

Jemi në prag të investimit të tretë të energjisë politike dhe njerëzore të Edi Ramës dhe Partisë Socialiste. Një përgjegjësi madhore kombëtare, shtetërore dhe morale...

Petro Koçi: Albin Kurti nuk e shpëton dot Berishën, aleanca e...

Deputeti socialist Petro Koçi, ish-ministër i Mbrojtjes, ka reaguar për të gjithë debatin e krijuar në Shqipëri dhe Kosovë për mbi të gjithë për...

“Bën gërr-mërr për helikopterin”/ Koçi i kthehet Bashës pas akuzave për...

Petro Koçi i ka bërë thirrje kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha që të distancohet nga zjarrvënia me deklarata. Deputetit socialist shkruan se Basha duhet...

Petro Koçi i përgjigjet Artan Lames: Kadastra na krijoi kosto politike,...

Petro Koçi i përgjigjet kreut të Kadastrës, Artan Lame pasi ky i fundit deklaroi që politika mos përfshihet me punët e Kadastrës, një përgjigje...

“Kriminelët fitojnë tenderat në Fier”, Subashi flet për akuzat e Koçit:...

Kryetari i Bashkisë së Fierit Armando Subashi ka reaguar për herë të parë ndaj deklaratave të deputetit të zgjedhur të Partisë Socialiste, Petro Koçit...

Petro Koçi: Kushdo që ka shkelur ligjin të përgjigjet para drejtësisë,...

Deputeti i zgjedhur i PS në Fier, Petro Koçi ka reaguar sërish pas deklaratave se kriminelët e trafikantët po marrin tendera publikë në Fier. Me...

Koçi flet pas dëshmisë në SPAK: Nuk dua të laj ‘hesape’!...

Në Fier ka një botë të pasur krimi që ka pastruar para. Unë jam një nga politikanët që kam denoncuar dhe kam bërë kallëzime...

‘Duart e krimit janë shtrirë mbi financat publike’, Petro Koçi thirret...

Deputeti i Partisë Socialiste Petro Koçi, është thirrur sot në Prokurorinë e Posaçme (SPAK), për të dëshmuar në lidhje me deklaratat e bëra disa ditë më...

“Tenderat në Fier fitohen nga kriminelët”, SPAK thërret Petro Koçin: Të...

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (SPAK) ka thirrur për të dëshmuar deputetin e zgjedhur nga radhët e Partisë Socialiste, Petro Koçi. Mësohet se...
SiteLock