Friday, December 9, 2022
Home Tags Petrit vargu

Tag: petrit vargu

“Trump dhe Berluskoni këtë përdorën”, mjeku Petrit Vargu tregon kurën që...

Mjeku Petrit Vargu shprehet i bindur se trajtimi i të infektuarve me COVID-19, me antikorbe sintetike është 90% infektive. Sipas mjekut Vargu, ish-presidenti i...

Nuk është vaksinuar ende, mjeku i njohur shqiptar zbulon arsyen: Ja...

Teoritë konspirative mbi vaksinën e COVID-19 janë të shumta. Ka nga ata që refuzojnë ta marrin atë, ndërsa shumë të tjerë mezi presin që...

U infektua pas marrjes së vaksinës, befasohet mjeku: Pëllumb Pipero shkon...

Mjeku Petrit Vargu shprehet i befasuar nga lëvizja e Pëllumb Piperos për tu trajtuar në Itali, pas infektimit të tij me Covid. Vargu kërkon që...

“Po fshihen shifrat e shtrimeve dhe vdekjeve nga COVID-19”, mjeku Petrit...

Doktor Petrit Vargu shprehet i bindur se në vendon tonë po fshihen shifrat reale të të vdekurve nga COIVD-19. Në një lidhje direkte me Skype...

Nuk përmbahet mjeku i njohur, i bën kërkesë publike kryeministrit Rama

Mjeku Petrit Vargu, ka dalë me një reagim të fortë lidhur me situatën në vend pas vrasjes së të riut Klodian Rasha. Sipas Vargut...
SiteLock