Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Petrit menaj

Tag: petrit menaj

Ndahet papritur nga jeta ish-ushtaraku i njohur vlonjat

Autori dhe ish-ushtaraku vlonjat Petrit Menaj është ndarë nga jeta mëngjesin e sotëm si pasojë e një ataku kardiak. “Nje humbje te madhe na le...
SiteLock