Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Perzgjedhje

Tag: perzgjedhje

Truket e shpejtësisë, Sprinter dhe Schleicher/ Studimi i të dhënave të...

Nga Thanas Mustaqi  Gjermania dhe Polonia bashkohen kundër manipulimeve me kilometrazhin. • Bëni kujdes kur blini një makinë në Bullgari, Maqedoninë e Veriut, Ukrainë, Bjellorusi, Bosnjë-Hercegovinë,...

Kandidatët për t’u bërë agjent të ‘FBI-së’ shqiptare i nënshtrohen provës...

Sot ka nisur testi i poligrafit, apo siç njihet ndryshe makinës së të vërtetës, e cila është dhe faza e fundit e kandidateve për...

Përzgjedhja e kandidatëve të PD / Besnik Mustafaj bën deklaratën e...

Anëtari i Komisionit të Vlerësimit në PD, Besnik Mustafaj ka treguar prapaskenat e procesit të selektimit të kandidatëve që do të jenë në listat...

PD largoi nga gara emra të njohur të partisë, Nishani tregon...

Kreu i Këshillit kombëtar të Partisë Demokratike, Bujar Nishani tha se përzgjedhja e kandidatëve për deputetë është bërë përmes plotësimit të disa pikave, duke...

Përfundon procesi i përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë në PD

Janë 315 kandidatë për deputetë dhe kryetar bashkie nga radhët e Partisë Demokratike që janë përzgjedhur nga komisioni i vlerësimit në PD. Nga 498 emra,...

Gara për hetues në Byronë Kombëtare të Hetimit, 403 kandidatët vendosen...

Sot nis testimi fizik për 403 kandidatët të hetues të Byrosë Kombëtare të Hetimit. Faza është e ndarë në 4 grupe dhe fillon që...

Grida Duma del me bindjen e plotë, nxjerr prapaskenat: Na kanë...

Ish-deputetja e PD, Grida Duma, ka folur për procesin e përzgjedhjes së kandidatëve dhe platformën ku mbështetet forca e saj politike për të ardhur...

Mark Marku: Ne nuk jemi SPAK/ Ja si përzgjidhen kandidatët për...

Mark Marku, pjesë e anëtarëve të Komisionit të Vlerësimit të kandidatëve të PD për zgjedhjet e 25 prillit, ka sqaruar se si bëhet përzgjedhja...

650 kandidatë për hetues në BKH, Aida Hajnaj: Procesi i përzgjedhjes...

Drejtuesja e Byrosë Kombëtare të Hetimit Aida Hajnaj ka njoftuar mbylljen e aplikimeve për hetues në BKH. Sipas njoftimit të bërë në faqen e saj...

Nis ndërtimi i KQZ-së së re/ Kuvendi hap garën për vendet...

Kuvendi ka publikuar së fundmi njoftimin për hapjen e procedurës së aplikimit për vendet vakante në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për pozicionet: Komisioner Shtetëror...
SiteLock