Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Perurim

Tag: perurim

Kryeministri i ri italian Draghi pritet të betohet sot para presidentit...

Qeveria e re italiane me në krye Mario Draghin do të betohet mesditën e sotme para presidentit Sergio Mattarella. Ish-kreu i Bankës Qendrore Evropiane, Mario...

Stadiumi i ‘Al Rayyan’ në Katar/ Përurim me tifozë që kaluan...

Katari po bëhet gati të përurojë një tjetër stadium të Botërorit të vitit 2022 dhe bëhet fjalë për stadiumin Al Rayyan. Impianti, punimet e të...

Përurohet reparti i ri i RENEA-s në 107- vjetorin e Policisë/...

Reparti i ri i RENEA-s është përuruar sot në 107- vjetorin e Policisë së Shtetit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu ka bërë...
SiteLock