Sunday, December 4, 2022
Home Tags Persona ne kerkim

Tag: persona ne kerkim

Policia publikon të shpallurit në kërkim: Ja kush janë 2 vrasësit...

Policia e Shtetit ka bërë publike identitetet dhe fotografitë e dy personave të shpallur në kërkim, dënuar me burgim të përjetshëm. I dënuari me burg...
SiteLock