Friday, December 9, 2022
Home Tags Perndjekje

Tag: perndjekje

Përndiqte dhe kërcënonte 31-vjeçaren, arrestohet 29-vjeçari në Bulqizë

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Bulqizë, i akuzuar se ka përndjekur dhe shantazhuar një 31-vjeçare. Sipas policisë, i...

Përndiqte prej kohësh 14-vjeçaren, arrestohet 24-vjeçari në Përmet

Një 24-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme në Përmet, ia akuzuar për përndjekje. Sipas Policisë, i riu me inicialet A.Z., banues...

‘Kampi i vdekjes’ në Vloçisht, përkujtohen viktimat e regjimit, familjarët duan...

Në ditën e të zhdukurve qytetarët e Maliqit kujtuan viktimat e që dhanë jetën në "Kampin e vdekjes" në Vloçisht. Familjarë, banorë të zonës...

21-vjeçarja në Tiranë tregon makthin e përndjekjes nga fqinji i saj:...

Një 22-vjeçar është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 1 vit e 4 muaj burg, nën akuzën se ka përdjekur ish-të dashurën e tij...

E përndiqte dhe i hynte me dhunë në banesë vajzës së...

Policia e Skraparit ka arrestuar një 34-vjeçar, pas kallëzimit të një 26-vjeçareje, se ky shtetas e ka përndjekur, ngacmuar dhe ka tentuar të hyjë...

Përndiqte vazhdimisht një vajzë, arrestohet 44-vjeçari në Tiranë

Një 44-vjeçar është arrestuar ne kryeqytet pasi akuzohet për përndjekje. Sipas policisë i arrestuari është G.H. Ky person në kundërshtim me vendimin e gjykatës, ka...

“Ti do të jesh e imja. Do jesh me mua me...

“Ti do të jesh e imja. Do jesh me mua me zor”. Ky është një ndër qindra mesazhet që fansi 29-vjeçar i ka dërguar me...

Prangoset 27-vjeçari në Tiranë: Hapi 13 profile të rreme në rrjetet...

Policia ka arrestuar një 27-vjeçar për veprat penale “Falsifikimi kompjuterik” dhe “Përndjekja”. Sipas njoftimit zyrtar, 27-vjeçari me iniciale I. P., kishte hapur një numër të...

Arrestohet 46-vjeçari, përndoqi për 2 muaj rresht një 15-vjeçare

Policia e Fierit ka arrestuar një 46-vjeçar, pasi ka përndjekur për dy muaj rresht një 15-vjeçare. Sipas policisë, në pranga ka rënë V.M. Po ashtu,...

Përndiqte ish-partnerin dhe e dhunoi fizikisht, arrestohet 35-vjeçarja në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar një 35-vjeçare pasi ka dhunuar dhe përndjekur ish-partnerin e saj. Sipas të dhënave zyrtare nga specialistët për Hetimin e Krimit...
SiteLock