Thursday, December 1, 2022
Home Tags Permbarim

Tag: permbarim

Pakti PS-Opozitë për President konsensual drejt dështimit? Ja ku po ndahen...

Pa u bërë 48 orë nga arritja e një marrëveshje publike mes PS-së dhe Opozitës për mënyrën se si duhet zgjedhur Presidenti, pakti mes...

Vdiq pa paguar kredinë/ Vëllai i ish-deputetit u bllokon llogaritë familjarëve,...

Fatos Alimadhi, 54 vjeç, banues në Tiranë dhe vëllai i ish-deputetit Adriatik Alimadhi është vënë në pranga nga Policia e Tiranës. Mësohet se Alimadhi,...

Përmbarimi pezullon punën e hidrocentraleve në Valbonë

Pezullohet kontrata e koncesionit të dy hidrocentraleve në lumin Valbonë në pronësi të kompanive ‘Gener 2’ dhe ‘Dragobia Energy.’ Nga Bashkim Shala Të martën në mesditë,...
SiteLock