Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Perkeqesuara

Tag: perkeqesuara

Autoriteti Rrugor Shqiptar jep detaje të rrugëve të përkeqësuara nga moti

Gjatë natës ka patur reshje bore dhe reshje me intensitet të lartë shiu në veri dhe jug të vendit. Reshje bore ka pasur në Q. Mali-Fierzë,...
SiteLock