Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Pergjimet e tacit

Tag: pergjimet e tacit

Përgjimet e Taçit/ Xhaferaj:Kush është emri i zv/kryeministrit i përfshirë

Debati midis Ferdinand Xhaferraj dhe Nasip Naço nuk ka munguar përsa i përket çeshtjes së akuzave të përgjimeve të Rezart Taçit. Debati Ferdinand Xhaferaj –...
SiteLock