Thursday, December 8, 2022
Home Tags Pergjegjesi

Tag: pergjegjesi

Rama flet për arrestimet e zyrtarëve: Ja për çfarë i kam...

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me arrestimin e zyrtarëve.  Kreu i qeverisë thotë se ai nuk mban përgjegjësi, përsa kohë që ai...

E shtyu nga shkëmbinjtë sepse ngatërroi rrugën, 30-vjeçari kokulur i drejtohet...

GREQI- “Ngushëllime familjes, i uroj forcë për humbjes e Garifalias”, tha vrasësi i 26-vjeçares që e hodhi nga shkëmbi, kokulur teksa po shkonte të paraqitej në...

Çfarë sjelljesh urren i dashuri yt dhe gjithë burrat në përgjithësi

Rregulli numër 1: Mos bëni provokime dhe mos u tregoni provokuese (jo në aspektin fizik të fjalës)! Nëse ka diçka që burrat urrejnë janë...

Shqipëria zgjidhet anëtare e Këshillit të Sigurimit në OKB, Rama: Lajmi...

Shqipëria sot u zgjodh anëtare e përkohshme e Këshillit të Sigurimit në OKB. Në lidhje me këtë ngjarje të rëndësishme historike, ka reaguar edhe...

Pandemia në vend/ Basha vazhdon me videomesazhe: Situata po përkeqësohet, Qeveria...

Kryetari i PD Lulzim Basha, ka dalë sot me një videomesazh për situatën e pandemisë nga COVID-19 në vend. Sipas kreut të opozitës, qeveria “ka...

Maqedonia e Veriut/ “Peshqit e mëdhenj” do të përballen me përgjegjësi,shprehet...

Ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq në pjesëmarrjen e sotme në emisionin “Top Tema” në televizionin “Telma” ka paralajmëruar sistem efikas të drejtësisë ku siç...
SiteLock