Thursday, December 1, 2022
Home Tags Pergjegjes

Tag: pergjegjes

Edvin Kulluri lëshon deklaratën e fortë dhe e drejton gishtin mbi...

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edvin Kulluri ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale në lidhje me zhdukjen e...
SiteLock