Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Pergenjeshtrimi llalles

Tag: pergenjeshtrimi llalles

Përgënjeshtrimi i BE-së ndaj Llallës, realisht është për Sali Berishën dhe...

Nga Ylli Pata Deklarata e fortë dhe zyrtare e zëdhënëses zyrtare të Bashkimit Europian, Ana Pisonero, pas akuzave të Adriatik Llallës, është në fakt një...
SiteLock