Monday, November 28, 2022
Home Tags Pergatitemi

Tag: pergatitemi

Kryeministri Edi Rama: Po përgatiten dhe po marrin masa për variantin...

Kryeministri Edi Rama tha në emisionin “Real Story” se po përgatiten dhe po marrin masa për variantin më të keq, duke shtuar kapacitetet spitalore,...
SiteLock