Sunday, December 4, 2022
Home Tags Perfaqesim

Tag: perfaqesim

Në Kuvendin Kombëtar të Vlorës, Gramshin dhe Tomorricën i përfaqësoi Ismail...

Nga Meçan Hoxha Mё 1912, në Shqipëri luftohej për gjenë më të shtrenjtë të një populli, për liri e pavarësi. Kryengritjet e mëdha të viteve...

Si do të garojë Basha dhe aleatët e tij në zgjedhjet...

Kreu i LZHK Dashamir Shehi, bëri të ditur sot se në zgjedhjet e 25 prillit opozita e bashkuar do të dalë me një platformë...

Përfaqësimi i shqiptarëve në Serbi, Cakaj: Mbështetja financiare dhe institucionale për...

Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, reagoi lidhur me ngritjen e fondit ndërshtetëror për mbështetjen financiare të Luginës, i...
SiteLock