Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Perdhunime

Tag: perdhunime

Burri gjendet i vdekur në New York, në gjoks ishte shkruar...

Një burrë 80-vjeçar ishte gjetur sot i vdekur në një ndërtesë apartamentesh në New York, teksa në gjoksin e tij ishte shkruar “Unë prek...

Vrasësi serial i fiksuar pas të virgjërave dhunon dhe vret 32...

Një vrasës serial i fiksuar pas të virgjërave  besohet se ka përdhunuar dhe vrarë 32 vajza të reja gjatë një periudhe 20-vjeçare me ndihmën...

I akuzuar për 160 përdhunime dhe sulme të shumta seksuale, arrestohet...

Ndalohet nga Policia franceze një 52-vjeçar italian i dyshuar për 160 përdhunime dhe sulme seksuale. Arrestimi i tij u bë në bazë të një urdhër...
SiteLock