Thursday, December 8, 2022
Home Tags Percjellje

Tag: percjellje

Maradonës po i jepet lamtumira e fundit në Buenos Aires, tifozët...

Pas tronditjes dhe dhimbjes, tani mbetet vetëm kujtesa: vdekja e Diego Armando Maradonës ka tronditur botën e futbollit por jo vetëm. Shtëpia e homazheve...
SiteLock