Friday, December 9, 2022
Home Tags Pepa

Tag: pepa

Durrës/ Nezir Pepa, një nga efektivët më të njohur të Forcës...

Në godinën qendrore të administratës së Autoritetit Portual Durrës (APD) qëndron njeriu fjalëpakë dhe korrekt, Nezir Pepa, një nga efektivët më të njohur të...

Pepa: Ndeshjen e rradhës duhet ta fitojmë me çdo kusht

Teuta po përgatitet për sfidën me Elbasanin që do të luhet në datën 10 shtator ku për shkak të punimeve në Elbasan Arena ndeshja...
SiteLock