Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Penale

Tag: penale

Durrës. Arrestohen në flagrancë 2 shtetas për vepra të ndryshme...

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në vijim të punës për parandalimin e aksidenteve rrugore, evidentimin dhe ndëshkimin e atyre...
SiteLock