Saturday, April 1, 2023
Home Tags Pelqim

Tag: pelqim

Bumçi: Rreth 60-70% të demokratëve të Tiranës kanë firmosur formularin e...

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Aldo Bumçi ka deklaruar se rreth 60 deri në 70% të demokratëve të Tiranës kanë firmosur formularin e shpërndarë nga ish-kryeministri...

Këto janë arsyet pse meshkujt pëlqejnë femra më të mëdha në...

Një studim i fundit ka zbuluar se meshkujve të moshave 20 – 29 vjeç u pëlqen të frekuentojnë femra më të mëdha në moshë....

Pse keni nevojë që të gjithë t’ju pëlqejnë?

"Ne si qenie njerëzore jemi programuar të duam miratimin e atyre që na rrethojnë”, shpjegon Becky Spelman, psikologe. Ajo thotë se nga sugjerimet shoqërore që...

Trump pranon hapur inatin me Meghan Markle: Asnjëherë nuk e kam...

Presidenti Donald Trump ka shpërthyer në kritika ndaj Meghan Markle pasi ajo dhe Princi Harry regjistruan një video mesazh të interpretuar si pro-Joe Biden...

8 arsye pse burrat jo besnikë vazhdojnë të qëndrojnë me gratë...

Një studim zbuloi se 2.2% e të martuarve raportuan se kishin pasur më shumë se një partner gjatë një viti. Në përgjithësi, sipas studiuesve,...

Këto efekte psikologjike influencojnë miliona njerëz

Truri i njeriut mund të reagojë në mënyrë të çuditshme ndonjëherë. Na bën të besojmë në gjëra që nuk ekzistojnë madje edhe të na ndryshojë kujtimet....
SiteLock