Home Tags Pasuri nenujore

Tag: pasuri nenujore

Petrit Vasili: Esat Pasha, Edi Rama dhe tradhëtia ne mes!

Numri dy i LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook, ka krahasuar kryeminstrin Rama me Esat Pashën, duke e akuzuar se është i...

Hapësirë e veçantë për pasurinë nënujore në Muzeun Arkeologjik Durrës

Pavione të Mesjetës dhe të arkeologjisë Nënujore do të kenë një hapësirë të veçantë, përkatësisht në katin e dytë dhe të tretë të godinës...
SiteLock