Monday, August 15, 2022
Home Tags Partner

Tag: partner

Çfarë janë unazat me GPS me anë të të cilave mund...

Një nga trendet më të fundit që duket se është përqafuar nga bashkëshortët e rinj në vende të ndryshme të botës, janë unazat me...

9 shenja që tregojnë se jeni lidhur me një njeri inteligjent

Lidhjet janë gjithmonë të nderlikuara. Si për të mos mjaftuar ndjenjat, janë një mijë dyshime që ngrejmë mbi veten dhe mbi tjetrin. A na...

7 fantazitë seksuale më të përhapura

Fantazitë janë krejt normale. Le të fillojmë duke thënë se të gjithë kanë fantazi seksuale. Po, e gjithë raca njerëzore ka një mendje që...

A mund ta falni tradhtinë? Ja se si, sipas ekspertëve

Është e vështirë ta përshkruash saktësisht se ndihet dikush që është tradhtuar, por për çudinë e askujt, mund të përmblidhet me një fjali: Është...

Kërkohet në Shqipëri e Kosovë nga Policia, këngëtarja e njohur nuk...

Fjolla Morina me siguri ndodhet në Kosovë pasi ka publikuar të dielën e kaluar foto nga zgjedhjet në Kosovë, duke dalur hapur në mbështetje...

Katër rregulla të arta për të menaxhuar sa më mirë kursimet...

Jeta në çift është një sipërmarrje e komplikuar, është një superprojekt mbi një strukturë delikate në të cilën durimi, mirëkuptimi dhe kompromisi janë fjalët...

Këto gabime ju bëjnë që të prishni përfundimisht marrëdhënien me partnerin

75% e njerëzve përjetojnë ndarje të shumta gjatë jetës së tyre. Të kalosh një ndarje nuk është padyshim një nga përvojat më të këndshme...

Pse janari është muaji i tradhtisë?

Nëse po ndjeni se partneri është ftohur pak me ju, mos mendoni se e ka fajin moti. Sipas një studimi të kryer nga Gleeden, një...

Diferenca e moshës në dashuri, a është më mirë një partner...

Sa i rëndësishëm është ndryshimi i moshës në dashuri? A ka parametra personalë që janë të aftë ta bëjnë një marrëdhënie të zgjasë më...

Si mund ta shpëtoni lidhjen nëse seksi është i keq?

Komunikimi është çelësi. Një problem që shpesh ndodhë tek çiftet, është kur ju e doni partnerin tuaj, por seksi është i pakënaqshëm ose i pamjaftueshëm.,...
SiteLock