Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Miranda kerr

Tag: miranda kerr

Miranda Kerr, përsëri ‘hot’

  Seksi edhe në plazh. Kështu dukej Miranda Kerr deri sa pozonte në plazh, veshur më bikini ngjyrë të zezë. Vetëm atëherë kur mendoni se Miranda...

Puna e re e Miranda Kerr

Largimi nga “ëngjëjt” e “Victoria’s Secret” nuk e ka dekurajuar Miranda Kerr, e cila i është rikthyer menjëherë punës me sfida të reja. 30-vjeçarja udhëtoi...

Tjetër fushatë për Mirandën

Modelja e famshme Miranda Kerr sapo përfundon një fushatë publicitare nis tjetrën dhe nuk mungon asnjëherë në median rozë. Australianja këtë herë shfaqet në...

Miranda Kerr mahnitëse me forma super-seksi

  Miranda Kerr shfaqet në forme perfekte në publik. Modelja e “Victoria’s Secret” ka treguar edhe format e saj në një fustan të kuq...

Të gjithë sytë tek Miranda Kerr

E veshur apo me bikini, ajo arrin gjithmonë që të tërheqë vëmendjen kudo që shfaqet. Kjo gjë ka ndodhur edhe ditën e djeshme gjatë...
SiteLock