Saturday, May 21, 2022
Home Tags Mevlan shanaj

Tag: mevlan shanaj

Mevlan Shanaj: Në Shqipëri po bëhet gjenocid kulturor. Shqiptarët po i...

Mevlan Shanaj shprehet se njerëzit janë të fokusuar te Big Brother, sepse nuk kanë alternativë tjetër. I ftuar në Shqip nga Rudina Xhunga, artisti...

Filmi “I teti në bronx” flasin Mevlan Shanaj dhe Yllka Mujo:...

Nga Albert Z. ZHOLI Sot, fondi i filmit shqiptar spikat me protagonistët e pashlyeshëm dhe figurat qendrore vitale të Viktor Gjikës të realizuar në filmat...

Dy fjalë për Sandër Prosin!

Nga Mevlan Shanaj SANDËR PROSI. Burrin e pashëm, fisnik , të shtruar si në jetë dhe në Art, e kam parë për herë të parë...

Gëzuar 75 vjetorin me verë dhe fotografi!

Nga Natasha Lako Mevlan, Erdhi 75 vjetor yt.Une kam humbur gjithe kete nate te 7 shkurtit tend, pas fotografive.Te rralla dikur..Madje disa te mbetura ne...
SiteLock