Home Tags Messi

Tag: messi

Rivalitet jashtë fushe, Lewandowski: Nuk e di pse Lionel Messi nuk...

Sulmuesi i Bayern Munich, Robert Lewandowski shprehu habinë e tij për faktin që Lionel Messi nuk e votoi për çmimin si lojtari më i...

“Vrasës! Na infektove Mesin!”, e gjithë Argjentina kundër DJ të njohur....

Klubi i PSG konfirmoi dje se Lionel Mesi ishte një nga katër lojtarët që kishin rezultuar të infektuar me COVID-19 pas testeve që u...

“Nuk e shihja dot në sy”! Messi tregon frikën që kishte...

“Unë i respektova të gjithë kampionët e mëdhenj që ishin atje. Nga Ronaldinho, te Eto’o, Puyol, për të mos përmendur Xavi, Iniesta, të cilët...

‘Tre moskëtierët’: Ibra i bashkohet Messit dhe Ronaldos, në klubin elitar...

Me një stil të vërtetë dramatik, Ibrahimovic, 40 vjeç, shënoi në minutën e 92-të me një goditje nga lart për t’i dhënë një pikë...

Ronaldo dhe Messi “pronarët” e Champions League

Statistikat e Ligës së Kampionëve i buzëqeshin Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos pavarësisht faktit se Portugezi e udhëheq atë në numrin e kupave të...

PSG sulmon kreun e La Ligës spanjolle si hipokrit

Kreu i La Ligës, Havier Tebas, duke komentuar largimin e disa prej “yjeve” të futbollit të këtij kampionati drejt Francës, ka ironizuar me klubin...

Ndërhyrje horror ndaj Messit. Martinez dhe dy Correjat shënojnë për Argjentinën,...

Në mëngjesin e sotëm, Argjentina mposhti 3-1 Venezuelën në transfertë, në ndeshjen e parë të shtatorit, e vlefshme për eliminatoret e botërorit “Katar 2022”....

“Ronaldo do të vdiste për të qenë te PSG”, Di Maria:...

“Hidhi një gur të madh dhe Leo Mesi do ta qetësojë për ta ulur në tokë”! Kështu është shprehur Di Maria që e ka...

Koeman nxjerr prapaskenat, flet për herë të parë pas largimit të...

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, dha një intervistë për ESPN, teksa përgatitet të debutojë në La Liga kundër Real Sociedad (e diel, ora 20:00)...

Messi zbulon arsyen që e bindi të zgjedhë PSG-në dhe pranon:...

Lionel Messi ka folur për PSGTV pas konferencës për shtyp të prezantimit. “Jam shumë i emocionuar, është një ditë speciale dhe është shumë e bukur...
SiteLock