Friday, March 24, 2023
Home Tags Mesazh

Tag: mesazh

Ishet live në emision, Florenc Çapja mesazh në telefonin e gazetarit...

Një person, i cili është identifikuar si Florenc Çapja ka dërguar një mesazh në celularin e gazetarit Spartak Koka, ndërsa ky i fundit ndodhej...

COVID-i i merr jetën Kosta Grillos, Rama: Lamtumirë shoku i fëmijërisë,...

Kryeministri Edi Rama ka bërë një mesazh të ndjerë për mikun e tij, Kosta Grillo, që sot u nda nga jeta si pasojë e...

Dita Ndërkombëtare e Rinisë, Kushi: Prioritetet e qeverisjes, jo vetëm për...

Sot është dita ndërkombëtare e Rinisë. Me rastin e kësaj dite, ministrja e Arsimit, Evis Kushi, ka dhënë një mesazh për të rinjtë, ndërkohë...

Dy “sms” mund t’i japin fund karrierës së prokurorit Besim Hajdarmata,...

Komsioneri Publik dhe subjekti i rivlerësimit paraqitën të martën në KPA qëndrimet e tyre në lidhje me tabulatet e reja të administruara nga kompania...

Yuri Kim e paralajmëroi dhe i kërkoi të mos futet në...

Para pak ditësh bëri bujë deklarata e ambasadores së SHBA në Shqipëri Yuri Kim, e cila kërkoi largimin nga PD të ish-kryedemokratit Sali Berisha....

Tritan Shehu “tradhton” Berishën, uron Departamentin Amerikan të Shtetit

Deputeti i zgjedhur Tritan Shehu duket se krahas miqësisë me Sali Berishën, përpiqet të mbajë marrëdhëniet e mira edhe me Departamentin Amerikan të Shtetit. Edhe...

“Mendoj, prandaj jam”/ Spartak Ngjela del me mesazhin e koduar: Mendimi...

Spartak Ngjela, avokati i njohur për deklaratat e forta politike, sot ka zgjedhur të bëjë një koment filozofik larg kësaj fushe. Ngjela referuar Dekartit...

“I have a dream”, Basha mesazh shqiptarëve: Unë kam një ëndërr,...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shfaq sot në Kuvendin e PD si Martin Luther King Jr. Ai i bëri thirrje qytetarëve dhe mbështetësve...

Mos-çelja e negociatave, Zoran Zaev i jep mesazhin e fortë BE-së:...

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, në një konferencë të përbashkët me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, ka komentuar vendimin e BE për...

Integrimi në BE, Soreca jep mesazhin në gjuhën shqipe: Koha për...

Delegacioni i BE-së në Shqipëri ka zhvilluar një udhëtim me autobus për 21 ditë nga Vermoshi në Konispol, ku ka ndaluar në çdo bashki,...
SiteLock