Home Tags Marina

Tag: marina

Nuk ka më të fshehta pasi pritjes së ëmbël po i...

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi po bëhen prindër për herë të parë. Por deri më tani edhe shtatzaninë e kishin mbajtur sekret...

Durrës/ Ushtarakë të marinave britanike dhe franceze në port

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë njofton se komandanti i Forcës Detare shqiptare Artur Meçollari dhe një grup drejtuesish ushtarakë nga Marina Mbretërore Britanike dhe...
SiteLock