Home Tags Maria Kolesnikova

Tag: Maria Kolesnikova

Zhdukja misterioze e kundërshtares së Lukashenkos dhe pas saj edhe të...

Një lajm tronditës u bë publik dje nga mediat ndërkombëtare, të cilat shkruan se 3 politikanë bjellorusë, mes tyre edhe liderja e opozitës Maria...
SiteLock