Home Tags Marcos Alonso Alonso

Tag: Marcos Alonso Alonso

Flet ambasadori spanjoll: Mbështesim plotësisht integrimin e Shqipërisë

Spanja mbështet plotësisht integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian dhe kërkon që Këshilli i Çështjeve të Përgjithshme të 22 qershorit të marrë vendimin të...
SiteLock