Home Tags Manjani

Tag: manjani

Shkarkohet nga detyra zv.ministrja e Financave, kush e zëvendëson?

Olta Manjani do të jetë zëvendësministrja e re e Financave dhe Ekonomisë. Vendimi është marrë në mbledhjen e Këshillit të Ministrave këtë të premte....

ILD nisi me urgjencë hetimet për kryetaren e Gjykatës së Elbasanit/...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar për nisjen e hetimeve të ILD-së, ndaj kryetares së Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedanit, pas disa videove...

Manjani: Rama më i votuari në zgjedhje, opozita dështoi të shfaqej...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, ka folur mbrëmjen e sotme për zgjedhjet dhe kontestimet e Partisë Demokratike dhe partive opozitare. Manjani tha se nuk mund...

Manjani i bën propozimin e papritur ish-ministrit Bushati: Partinë e Gjinushit...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një postimi në rrjetet sociale i është drejtuar ish-ministrit të Jashtëm Ditmir Bushatit me një propozim të papritur. Teksa...

“Ky fakt është ulëritës”, Manjani nxjerr prapaskenat e rënda politike dhe...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ngritur alarmin se shoqëria shqiptare bashkëjeton me krimin dhe politika që përfaqëson këtë shoqëri nuk ka sesi të...

Manjani habit me atë që thotë për kryeministrin Rama: Ajo vaksinë...

Ish-ministri i drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar për vaksinimin e kryeministrit Edi Rama ditën e djeshme. Nisur nga situata ku ndodhemi dhe nga sasia e...

Manjani del me reagimin e papritur dhe iu drejton thirrjen e...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se ai nuk do të dëshironte që opozitën ta shihte në rrugë...

KED me lëvizje urgjente pas ultimatumit të Kim dhe Soreca-s, reagon...

KED është mbledhur sot në orën 13:30 për të vazhduar procedurat për verifikimin e kandidatëve të Gjykatës Kushtetuese. Lëvizje kjo që erdhi pas ultimatumeve...

Manjani për ndryshimet kushtetuese: Kushtetuta ka rënë, ndaj ska se ç’të...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, në një postim në rrjetet sociale, shkruan se Kushtetuta ka rënë, ndërsa ndryshimet e njëanshme të dakordësuara nga Edi...

“Merren me p*rdhët e qeverisë e madje edhe zgjedhjet në Amerikë”,...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje më mënyrën sesi menaxhohet hapësira mediatike. Sipas Manjanit më shumë...
SiteLock