Home Tags Majmun

Tag: majmun

Zbulohet rasti i parë i virusit të lisë së majmunit në...

Autoritetet suedeze dhe italiane kanë konfirmuar rastin e parë me linë e majmunëve. Sipas zyrtarëve suedezë thuhet se i infektuari është një person që jeton...
SiteLock