Home Tags Lulzim bbasha

Tag: lulzim bbasha

Kryeministri grek Mitsotakis mesazh urimi Lulzim Bashës

Në 30-vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike, kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis i ka dërguar një mesazh urimi demokratit dhe kreut të PD, Lulzim...
SiteLock