Home Tags Lulzim bahsa

Tag: lulzim bahsa

“Rekordmeni” Basha, ja sa vite iu deshën të përfundonte universitetin: I...

Jemi në muajin Maj të vitit 1999. Një delegacion i Gjykatës Për Krime Lufte, me mision hetimin e ngjarjeve të Kosovës, është pritur nga...

Zgjedhjet e 25 prillit, Basha takim me shefen e misionit të...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, po zhvillon një takim me shefen e misionit të OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit, Ursula Gacek. Takimi...

ANALIZA: Çfarë përfaqëson politikisht ftesa e Ramës për Lulzim Bashës dhe...

Nga Ylli Pata Ka mbi 48 orë që ftesa e Edi Ramës për Lulzim Bashën, që u bë nga një intervistë nga tuneli i “Rrugës...

Ftesa e Ramës për Bashën, Meta: Duan të bëhen bashkë? Të...

Presidenti Ilir Meta në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat komentoi sot ftesën që i bëri kryeministri Rama kreut të PD-së, Lulzim Bashës për...

Pesë “Ehaaa”-të, pasthirrmat gënjeshtare të spotit elektoral të Partisë Demokratike

Nga Altin Ketro Fushata elektorale për zgjedhjet e datës 25 prill, po prodhon edhe spote televizive negative për kundërshtarin politik siç është, për shembull, një...

A keni nevojë ende për Berishën në zgjedhjet e 25 Prillit?...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se Berisha ka qenë dhe mbetet një vlerë dhe një aset i Partisë Demokratike kur u pyet...

PD prezanton programin ekonomik për zgjedhjet e 25 prillit, ja komenti...

Kreu i PD, Lulzim Basha sëbashku me ekspertët ka prezantuar ditën e sotme programin Ekonomik të Partisë Demokratike. Menjëherë pas kësaj ka ardhur reagimi...

Basha nuk mund të arrijë qeverisjen thjesht si kalorësi i Covid-it

Nga Plator Nesturi Debati politik së fundmi duket se është drejtuar kryesisht tek një çështje, ajo e Covid-19. Që pandemia do të përbëjë objekt diskutimi...
SiteLock