Home Tags Lul berisha

Tag: lul berisha

Ekzekutimi mafioz: Kush është Edmond Çekiçi, me dy mbiemra dhe ish-anëtar...

Edmond Çekiçi, ose Koçi u ekzekutua me breshëri automatiku mëngjesin e së shtunës vetëm pak momente pasi ai doli nga banesa e tij. Pak pas...

Lul Berisha mohon vrasjet e Vajdin Lamajt dhe Saliut: Isha për...

I shpalluri në kërkim Lulzim Berisha ka reaguar sot mbi akuzat e reja që SPAK ka ngritur në adresë të tij. Për mediat, ai...

Mungon prokurori, shtyhet në Apel gjyqi për bllokimin e BMV së...

Është shtyrë për në datën 1 prill 2020 seanca gjyqësore, kundër Lulzim Berishës, për sa i përket sekuestrimit të automjetit të tij, tip BMV të...

Formulari i OFL, Lulzim Berisha bën deklarimin e pasurisë

Pa kaluar ende 48 orarshi i vendosur nga OFL, Lulzim Berisha ka bërë deklarimin e pasurisë. Avokati i Berishës, Detar Hysi ka bërë me dije...

7 lëvizjet e gjyqtarit që liroi Lul Berishën nga burgu për...

Në dhjetor të vitit 2016, gjyqtari i Apelit në Durrës Arben Vrioni ishte pjesë e një trupe gjykuese, e cila liroi nga burgu ish-kreun...
SiteLock