Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Luku

Tag: luku

Paloka e Luku takim me banorët e Ishmit: Fryma e fitores...

Kandidati i PD në qarkun e Durrësit, Edi Paloka ka zhvilluar një takim me banorët e  Ishmit ku ka qenë i shoqëruar edhe nga...

Edi Paloka dhe kandidatja e PD-së Luku në Manëz: Pas 25...

Partia Demokratike vazhdon fushatën elektorale në këtë prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Sot Drejtuesi politik në Durrës, Edi Paloka dhe kandidatja e PD...
SiteLock