Home Tags LUCIANO BOCI

Tag: LUCIANO BOCI

PD i përgjigjet sërish Arbanës, Boçi: Kreu i Shijakut, ‘gati’ quan...

Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka reaguar sërish pas përgënjeshtrimit të kryebashkiakut në Shijak Elton Arbana për shkollat e dëmtuara nga tërmeti i 26...

Luçiano Boçi publikon dokumentin: Kryebashkiakët e emëruar nga Rama, spastrojnë administratën...

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ish- deputeti i PD për qarkun e Elbasanit, Luçiano Boçi ka publikuar një dokument ku...

Denoncimi i ish-deputetit Boçi: Universiteti i Oxford nuk e njeh më...

Ish-deputeti demokrat, Luçiano Boçi, shkruan në “Facebook” se Universiteti i Oxford nuk e njeh më maturën shqiptare, duke e cilësuar këtë një tjetër goditje...

Luçiano Boçi në gjimnazin “Sami Frashëri”: Dëmtimet në godinë dëshmojnë korrupsionin...

Ish-deputeti i PD Luciano Boci ka vizituar gjimnazin “Sami Frashëri” në Tiranë, i cili ka pësuar dëmtime të shumta nga tërmeti. Postimi i Luçiano...

Luçiano Boçi për paketën antishpifje: Këtu flitet për benefite shtetërore!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka kritikuar ashpër qeverinë rama në lidhje me ndryshimet ligjore që do të bëhen në kiadër të paketës...

Luçiano Boçi për paketën antishpifje: Rama po vendos policinë mediatike përmes...

Ish deputeti i PD-së Luçiano Boçi shprehet se pas paketës antishpifje, Rama po synon të krijojë policinë mediatike “Rama synon të krijojë atë që i...

Ish-deputeti demokrat, Luciano Boçi reagim: Nuk jam i surprizuar nga vendimi...

Ish-deputeti demokrat, Luciano Boçi ka reaguar nëpërmjet një postimi, pasi ndaj tij u vendos një gjobë prej 70 mijë lekë të rinj, akuzuar nga...

Dënohet ish-deputeti Luçiano Boçi

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është shpallur fajtor nga Gjykata për fyerje dhe shpifje ndaj ish-ministres së Arsimit Lindita Nikolla. Luciano Boçi, akuzonte...
SiteLock