Home Tags Loorenc vangjeli

Tag: loorenc vangjeli

Ogerta, Manastiri ku shqiptarët duhet të ndezin një qiri mirënjohjeje

Nga Lorenc Vangjeli Alfred F. është një qytetar gjerman që ka lindur tek materniteti i vjetër në Tiranë, është rritur tek Brryli dhe ka pothuaj...
SiteLock