Friday, July 1, 2022
Home Tags Lidhje

Tag: lidhje

Sarah Berisha tregon arsyen e zënkave me DJ PM: Jemi si...

Blogerja Sarah Berisha në një intervistë ka treguar se cilat janë zënkat më të shpeshta mes saj dhe DJ PM. Blogerja ishte e ftuar...

Romanca me Shkëlzenin/ Armina Mevlani: U sulmova mediatikisht në moshë të...

Blogerja Armina Mevlani ka treguar për paragjykimet me të cilat shtë përballur që pas bërjes pubike lidhjen me djalin e ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha. Armina është...

A po shkojnë drejt ndarjes? Debat mes Donaldit dhe Beatrix, aktori:...

Lidhjes mes këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit Donald Veshajt, brenda shtëpisë së Big Brother, i ka ardhur fundi. Pas spektaklit të mbrëmshëm, ku Beatrix...

Donaldi: Ndarjen me Borën un e vuajta, nuk ishte e njëjta...

Marrëdhënia e aktorit Donald Veshaj me moderatoren Bora Zemani është një nga lidhjet më të përfolura. Së fundmi Donaldi teksa bisedon me moderatoren Egzona...

Lidhja mes shtetit dhe mafias në Turqi

Pas tentativës për grusht shteti në vitin 2016 dhe valës së arrestimeve që pasoi, burgjet në Turqi u mbipopulluan. Qeveria turke hartoi një ligj...

U përfol për një lidhje ‘treshe’, Rita Ora shfaqet krah regjisorit...

Me një fustan në ngjyrat e pranverës, flokët kaçurrela të shkujdesura dhe një buzëqeshje të madhe, këngëtarja shqiptare me famë botërore bëri daljen e...

Selena Gomez flet për marrëdhëniet romantike të së shkuarës: Lidhjet e...

Këngëtarja Selena Gomez ka folur sërish për marrëdhëniet e saj të mëparshme sentimentale. Në një intervistë për “Vogue Australia”, ajo u shpreh: “Shumica e përvojave...

Ervin Salianji flet për dashurinë: S’kam qenë kurrë single, martesa në...

Ervin Salianji ishte puntatën e djeshme në emisionin “Jashtë Loje” në Top News. Në një intervistë speciale, me moderatoren Sidorela Gjoni, Salianji rrëfen për...

Greg Rama fotografohet krah moderatores së sportit

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu ka zgjedhur gjithnjë të mbajë një profil të ulët në media, sidomos me jetën e tij private. Por...

9 shenja që tregojnë se jeni lidhur me një njeri inteligjent

Lidhjet janë gjithmonë të nderlikuara. Si për të mos mjaftuar ndjenjat, janë një mijë dyshime që ngrejmë mbi veten dhe mbi tjetrin. A na...
SiteLock