Monday, August 15, 2022
Home Tags Kosoves

Tag: kosoves

Ky është politikani që inicioi idenë për ndarjen e Kosovës!

Nga Aleksander Biberaj Presidenti amerikan George W. Bush shume i qarte dhe konsistent per pavaresine e Kosoves, respektimin e integritetit dhe tërësisë territoriale te...

VIDEO e “seksit” në Kuvendin e Kosovës/ Ja çfarë ndodhi me...

Në një video të publikuar nga një faqe në Facebook e quajtur “Poeplli” dëgjohen dy përkthyese të Kuvendit të Kosovës të cilat gjatë seancës...
SiteLock