Thursday, June 30, 2022
Home Tags KANDIDATE

Tag: KANDIDATE

Primaret e Berishës, PD: Emrat e Sali Non-Gratas, nuk janë kandidatët...

Partia Demokratike është distancuar nga emrat e bërë publikë nga Komisioni për Rithemelimin e Partisë Demokratike. Në një njoftim, PD bën me dije se...

Zgjedhjet e 6 marsit/ Komisioni i Rithemelimit prezanton kandidatët që garojnë...

Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike ka prezantuar emrat e të gjithë personave që do të garojnë për primaret e të dielës, nga ku...

Ja kush do të jenë 5 kandidatët e PS për zgjedhjet...

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së PS-së ku janë caktuar kandidatët zyrtarë që do të garojnë në 5 bashki të vendit në zgjedhjet e...

Zgjedhjet e pjesshme lokale në 6 bashki, FRD dërgon shkresë për...

Partia “Fryma e Re Demokratike” ka bërë kërkesë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të marrë pjesë në procesin e 6 marsit, ku do...

Zgjedhjet e 6 marsit/ Rama: Do të organizohemi sa më mirë,...

Kryeministri Edi Rama u ka dhënë porositë e fundit deputetëve lidhur me zgjedhjet e 6 marsit, e ndërsa nuk i ka kursyer edhe ironitë...

Basha: Dako cakton kandidatin për Durrësin, vetëm 3 persona nuk e...

Lulzim Basha ka folur me tone të ashpra dhe nuk i ka kursyer akuzat gjatë takimit të sotëm me demokratët e Durrësit. Sipas Bashës...

Si zbatohen vendimet penale në vend? Qeveria ngre komision kontrolli, i...

Qeveria ka ngritur Komisionin e Ekzekutimit të vendimeve penale, i cili do të përbëhet nga 9 anëtarë që nuk kanë të drejtë të rizgjidhen....

32 vende të lira në BKH, përfundon intervistimi, kalojnë në fazën...

Gara për 32 vendet vakante të mbetura në Byronë Kombëtare të Hetimit vijon, kur tashmë kanë mbetur 75 kandidatë pas përfundimit të fazës së...

9 kandidatë në garë për vakancat në ‘Kushtetuese’, KED kërkesë për...

TIRANË- Këshilli i Emërimeve në Drejtësi (KED) ka dërguar një kërkesë për informacion në SHISH, hipotekë, në Banka dhe DSIK për 9 kandidatët në...

Statuti i partisë, Komisioni Statutor në PD diskuton sot për ndryshimet!...

Pas zgjedhjeve të 13 qershorit në PD, Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli dhe Edit Harxhi do të jenë sërish përballë njëri-tjetrit sot, ndërsa pritet grupi i ngritur...
SiteLock